O FIRMIE

Cieszymy się bardzo, że jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami. Cały personel firmy od dawna  z oddaniem pracuje, tworząc wysokiej jakości mieszanki budowlane na bazie cementu i gipsu, grunty, emulsje budowlane i farby.

 Spółka z o.o.”Artel”, która produkuje wyroby pod marką handlową „ARTISAN”, „Vilis”, „Bau Stone” – jest ukraińskim producentem suchych i płynnych mieszanek budowlanych. Firma powstała w 2000 roku i przez ten okres z zastosowaniem naszych materiałów powstało setki obiektów.

W trosce o Konsumenta stale poszerzamy naszą gamę produktów, posiadamy możliwość realizacji zamówienia na produkcję mieszanek budowlanych o indywidualnych wymaganiach technicznych.

Firma posiada laboratorium stałego monitoringu jakości produkcji, laboratorium do opracowywania i testowania nowych mieszanek. Firma uzyskała także certyfikat systemu zarządzania zgodnie z wymaganiami międzynarodowych norm ISO 9001, a także uzyskała pozytywną ocenę sanitarno-higieniczną od wiodącego laboratorium badawczego w Europie.

Nasza firma postrzega siebie jako profesjonalistę, gotowego żyć i pracować dla ludzi.